lustrum-3

Стильні еко-сумки від молодих українських брендів

Текст: Світлана Моренець

Товари з позначкою “еко” щороку стають все більш популярними. Серед них – шопери або ж торбинки, які можна використовувати замість пластикових пакетів у супермаркетах. Українські молоді бренди не відстають від моди й шиють еко-торбинки зі стильними й яскравими дизайнами. Lustum зібрав для вас кілька інстаграм-сторінок, де ви можете придбати красиві еко-сумки.

Bilka

Тут можна купити еко-сумки й торбинки з яскравими мультяшними принтами. Нещодавно бренд випустив тревел-набір водонепроникних еко-торбинок: торбинка-рюкзак (73 грн), для білизни (57 грн), взуття (67 грн) й аксесуарів (42 грн). Їх можна придбати як комплектом, так і окремо. 

View this post on Instagram

Подолати тисячі кілометрів в пошуках снігу❄ ⠀ Друзі, як у вас справи зі снігом!? Він є, чи вже всі налаштовані на весну🌷🌷🌷 і плануєте свої весняні незабудні подорожі. ⠀ Маємо для вас чудовий тревел набір, в який входить чотири міцні водонепроникні торбинки. Їз можна придбати, як комплектом так і окремо: ⠀ 1. Торбинка-рюкзак, розмір 33*39см – 73 грн 2. Торбинка для взуття, розмір 36*30см – 67 грн 3. Торбинка для білизни, розмір 32*30см – 57 грн 4. Торбинка для аксесуарів, розмір 17*15см – 42 грн Разом 239 грн ⠀ Для замовлення звертайтесь в direct. ⠀ #bilka_eco #zerowasteukraine #savetheplanet #travelling #travelphotography

A post shared by Білка – зелені думки в дії (@bilka_eco) on

deus.ua

Чорно-білі шопери з квітами, обличчями людей, цитатами українською та англійською. Усі сумки вишиті вручну, ціна – 199 гривень. 

vot.eto.stil

Стильні шопери на кожен день, із кишенями та замочком. Є водостійкі сумки – витримають і дощ, і сніг, а також аж 20 кілограм. Ціна – 390 гривень + 60 гривень за замочок. 

Ozero 

Онлайн-магазин, де серед різноманіття бамбукових зубних щіток, багаторазових пляшок та інших еко-товарів можна придбати й стильні-еко-сумки. Серед них – авоськи всіх кольорів райдуги (від 100 до 300 гривень). А для справжніх модників тут знайдеться джинсова еко-сумка за 700 гривень. 

ecobags.store

Еко-торбинки з бавовни, дизайн яких обираєте ви самі. Це може бути улюблена картинка – 180-200 грн.,  або ж напис – 160-180 грн. За бажанням, шиють сумки будь-яких розмірів, кольорів, із кишенею чи замочком. 

hmls.eco 

Еко-сумки, натхненні японською культурою та дизайнами із зашифрованим сенсом. Усі цитати написані англійською, ціна – 360 грн. 

Читайте також Натуральна косметика українських брендів: краса без домішок.

А ще Прикраси на будь-який смак: підбірка українських ювелірних брендів .

Facebook Comments