Знімок екрана 2020-01-07 о 18.12.51

Врятувати Австралію від пожеж: куди можна пожертвувати гроші

Текст: Світлана Моренець

Горить Австралія. У мережі тільки й обговорюють страшні пожежі, поширюють карти палаючого континенту та фото обгорілих тварин. Тим часом від вогню в Австралії вже загинули щонайменше 24 людини та постраждали, за даними екологів, близько півмільярда тварин. Масштабні пожежі в країні тривають уже кілька місяців, й, окрім співчуття, австралійцям потрібна реальна допомога. Lustrum зібрав для вас список організацій, які намагаються врятувати країну та її жителів від вогню. 

  1. NSW RURAL FIRE SERVICE сільська пожежна служба Нового Південного Уельсу, яка складається з добровольців. Цей регіон постраждав чи не найбільше тільки за останній тиждень тут згоріли близько 400 будинків. NSS RFS перші, хто реагують на бурхливі пожежі в державі. Організація підписала договір з урядом, який дав їм права протипожежної організації та несе відповідальність за захист від пожеж на 95% земельних ділянках найбільш заселеного штату Австралії. 

Збір коштів на допомогу організації оголосила австралійська гумористка Селеста Барбер. Допомогти можна ось тут. 

У RFS також є спеціальна сторінка для пожертв сім’ям пожежників, які загинули під час боротьби з вогнем у грудні. Надіслати гроші можна ось тут. 

  1. GIVIT австралійська некомерційна організація, яка допомагає постраждалим від пожеж людям. На веб-сайті вони перелічують конкретні потреби: від резервуарів для води до шкільної форми. Їм можна пожертвувати як речі, так і кошти ось тут
  1. WILDLIFE RESCUE організація займається порятунком диких тварин із вогню. Ваші пожертви допоможуть доглядати за постраждалими тваринами, а також навчити та підтримувати більше рятувальників і піклувальників-добровольців. Переглянути всі варіанти допомоги можна ось тут. Пожертвувати гроші тут
  1. HELP SAVE KOALAS Всесвітній фонд дикої природи збирає пожертви для порятунку коал. Саме ці тварини найбільше постраждали внаслідок пожеж: майже третина коал загинула, а ті, що залишилися, перебувають під загрозою зникнення через знищення середовища проживання. Кошти збирають для надання медичної допомоги постраждалим коалам, висадження дерев у місцях проживання тварин та боротьбу за припинення вирубування лісів і захист середовищ існування коал. Ось тут можна оформити щомісячну пожертву або надіслати кошти один раз. 

5. Реабілітаційна допомога у різних частинах Австралії є кілька організацій, які допомагають постраждалим від вогню людям повернутися до нормального життя. Їм надають лікарів і психологів, купують речі першої необхідності. Штат Вікторія, що на сході країни, один із найбільш постраждалих регіонів. Допомогти людям, які живуть конкретно в цьому штаті, можна тут. Пожертвувати кошти постраждалим у південній частині Австралії ось тут, а в західній тут.

 

Читайте також великий список благодійних ініціатив, які потребують допомоги.

А також що потрібно знати кожному про утилізацію й переробку відходів. 

Facebook Comments