lustrum

Українські подкасти: що слухати під час карантину

Минає третій день удома, а ви вже навіть не уявляєте, чим зайнятися?! Lustrum знає, як провести час корисно, і навіть готування їжі чи прибирання зробити цікавими. Українські подкасти про життя, музику, науку й усе на світі — те, що розважить вас під час карантину. Обирайте найкращий і слухайте на здоров’я!

Urban Space Radio

Де слухати: Apple podcasts, Google Podcasts, MixCloud

Подкасти про саморозвиток, психологію, культуру, життя, міста й багато іншого. Наприклад, ви можете послухати авторську програму поета й музиканта Юрія Іздрика про історію музики за останні 50 років. Або ж отримати рецепти спокою в час, коли весь світ панікує, — вашу тривогу допоможе побороти авторська програма “Пошепки”. 

inside text banner 2

Журнал “Куншт” 

Де слухати: сайт, Soundcloud

Науково-популярний журнал “Куншт” випускає подкасти про жінок-учених і науку в цілому. Для чого людству йогурт? Що еволюція знає про красу? Як і чому ми бачимо кольори? Яка природа наших емоцій? Шукайте відповіді на ці та інші питання в аудіозаписах журналу. 

Акустика тіней

Де слухати: сайт

4641-7dd8-4dc5-bfa5-b1c51ae8953e-768x456
Класики світової літератури ще ніколи не були такими близькими. У літературному інтенсиві від журналістки Іванни Шкромиди ви дізнаєтеся все про Камю, Кафку, Орвелла, — такого не розкаже навіть шкільна програма. І час проведете в гарній компанії, й оцінки ніхто вам ставити за це не буде. 

Простими словами

Де слухати: Apple podcasts, Soundcloud, Spotify, та Mixcloud.

Ще рік тому The Village запустили серію розмов про психологію. Перший сезон присвячений емоціям. У подкастах говорять про почуття й ситуації, знайомі кожному. Що робити з ревнощами? Що таке злість? Яким буває сором і як ним керувати? Навіщо людям почуття провини? Над темою розбираються з погляду психології та здорового глузду.

Громадське

Де слухати: Soundcloud

Подкастів у Громадського багато: про політику, рецензії на книги, захист прав жінок, про суди, міленіалів, музику, політв’язнів, і, здається, про все на світі. Обрати точно є з чого, тому тепер вам не буде нудно в десятий раз прибирати домівку.

Радіо Поділ

Де слухати: Apple Podcasts, Google Podcasts

Актуальне й домашнє: подкасти зі спойлерами до фільмів — редакція обговорює останні новинки й інсайди зі зйомок. Також тут є подкаст із засновниками київського бару “Хвильовий”, які розповідають, як та навіщо вони зробили бар. Навіть якщо ви найближчим часом не збираєтеся відкривати власний заклад, дізнатися про “внутряки” життя по той бік барної стійки буде цікаво. 

Radio Skovoroda

Де слухати: сайт

Це не тільки подкаст-сервіс, а й повноцінне радіо. Отже, можна послухати прямий ефір, тематичні плейлисти, або ж, власне, подкасти. Більшість із них присвячені мистецтву, музиці та відомим музикантам, проте не важко знайти й інші теми. Наприклад, можна послухати про подорожі, екологічні тренди світу, психологію, пошуки себе тощо. 

Читайте також Карантин в Україні: відповіді на найпоширеніші питання.

А ще Подарунки для мотивації: що найкраще подарувати собі.

Facebook Comments