lustrum-9

Подарунки для мотивації: що найкраще подарувати собі

Є такі подарунки, які треба дарувати не комусь, а собі. Якщо у вашому житті настали складні часи й ви в пошуках натхнення, якщо ви поставили собі цілі, але все відкладаєте “на завтра”, Lustrum підготував для вас підбірку крутих подарунків, які мотивуватимуть вас рухатися вперед.

Mood board

Mood board з англійської перекладається як дошка настрою. Спершу такі дошки використовували як стильний аксесуар для будинку, офісу або кафе, де можна розміщувати важливі записки, картинки й мотиваційні фрази. Але з часом мудборди почали виконувати куди глобальнішу місію: з їх допомогою можна створювати нові корисні звички й планувати свої цілі. 

Мудборди можна використовувати для улюблених фотографій з подорожей, чіпляти на них надихаючі картки, листи-планери зі справами на день або місяць. Ще одна можна новинка: вирізати й приклеювати на мудборди речі, про які давно мрієш. Кажуть, така візуалізація допомагає налаштуватися на правильний настрій, щоб швидше отримати бажане.  

Знімок екрана 2020-03-06 о 11.55.53

Вибір Lustrum:
В онлайн-магазині “New moon чорні або білі за 480480 грн, або ж кольорові в магазині “Chicardy” за 790 грн. 

Мотиваційний скретч-постер

Хто не любить виклики?! Завдання мотиваційних скретч-постерів  змусити робити вас те, про що ви ніколи раніше не задумувалися або не наважувалися. Наприклад, спробувати серфінг, відвідати нову країну, приготувати лазанью, заночувати в палатці на березі моря й багато іншого. Усе просто: читаєте завдання, виконуєте й стираєте монетою сірий шар  виконане завдання стає кольоровим. Такі мотиваційні скретч-постери є ще й гарною прикрасою інтер’єру.

Також вони бувають різних напрямків: це можуть бути завдання тільки для вас, для вас і вашої половинки, тематичні для дівчат чи хлопців, постер із 100 книгами для прочитання, країнами для подорожей або ж навіть позами з камасутри. Тому, можна обрати мотиваційний скретч-постер на будь-який смак,  й уперед за мріями!

82309718_2785662864861310_3349579332690378752_o

Вибір Lustrum:
В онлайн-магазині “1DEA.me” за 450 грн. 

Планер

Куди ж без нестандартних планерів на рік, які допоможуть досягти омріяної цілі – від простого контролювання свого часу до бажання стати президентом. Окремі планери хороші тим, що на їх сторінках є корисні поради щодо планування днів, мотиваційні цитати й навіть наклейки, які піднімуть настрій. 

Ще важлива особливість планерів-блокнотів  вони мають виглядати стильно й бути в комплекті з футляром. Він захистить блокнот від пошкоджень  вам же цілий рік із ним ходити! Ми знайшли незвичний планер із чорними сторінками, який виглядає ой як стильно. У комплекті до нього біла гелева ручка й футляр.

Але варіантів безліч, головне  знайти планер, який надихатиме саме вас.

Знімок екрана 2020-03-06 о 12.07.33

Вибір Lustrum:
В онлайн-магазині “TSE TOBI” за 500 грн. 

Календар-планувальник

Розробники цього планеру пропонують відмовитися від формату блокноту, натомість користуватися змінними аркушами, на кожному з яких пропонується розписувати план на місяць. Календар-планер чудово підійде для людей, які мають багато планів. А спеціальні наліпки допоможуть візуалізувати важливі завдання та розпланувати роботу, спортивні тренування, час для себе та зустрічі з друзями. Також є спеціальний варіант для пар, які прагнуть розвивати свої відносини й планувати своє майбутнє разом. Такий календар можна повісити на магніті на холодильник або ж на цвях до стіни або дошки.

Знімок екрана 2020-03-06 о 12.09.40

Вибір Lustrum:
В онлайн-магазині “Plan Diy” за 300450 грн. 

inside text banner 2

Читайте також Подарунки до свят від молодих українських брендів.

А ще Гороскопи за гроші: вистраждане (НЕ)майбутнє. 

Facebook Comments