lustrum-6

Телеграм-канали, які розважать вас під час карантину

Якщо у вас вже закипає мозок від новин про коронавірус, Lustrum підготував підбірку телеграм-каналів, які хоч і пов’язані з пандемією та карантином, але все ж змусять вас не раз усміхнутися. І навіть більше: онлайн-концерти, знижки на книги та доставку їжі, безкоштовні курси й ще багато користей — шукайте тут.

Мысли коронавируса

Меми та інші сміливі жарти про коронавірус, які не залишать вас байдужими. Коли всі соцмережі та новини наповнені панікою, цей телеграм-канал принесе трішки радості в довгі дні карантину. Чорний гумор тут частий гість, але ж ми любимо чорний гумор час від часу.  Ще кажуть, що гарний настрій допомагає імунній системі боротися з хворобами, але це не точно.

2020-03-20 17.52.36

Територія 

Цей популярний телеграм-канал раніше публікував історії про життя, культурні процеси, подорожі, які надихають. Зараз же автори сконцентрувалися на житті людей в умовах пандемії та карантину. Але, знову ж таки, тут публікують лише хороші, веселі й надихаючі історії. Наприклад, як за допомогою дрону вигулюють собаку, або ж про невідомого пілота, який «накреслив» у небі одну з найважливіших рекомендації ВООЗ для профілактики коронавірусу: “Мийте руки”.

2020-03-20 18.18.43

inside text banner 2

Вдома

У цьому каналі не буде поганих новин про коронавірус. Тут лише хороші й корисні пости, адже навіть під час карантину вдома може бути добре. У каналі публікуються знижки на їжу, книги, тренінги та багато інших вигідних пропозицій — усе, що може хоч якось вас розважити. Ну, й куди ж без жартів, звісно. 

Знімок екрана 2020-03-20 о 18.08.01

Афиша Киева

Той випадок, коли всі найкрутіші події перенесли в онлайн. Тепер їх зможуть “відвідати” не тільки кияни, але й жителі інших куточків України. Підписуйтеся на канал, якщо не хочете пропустити онлайн-концерт групи O.TORVALD або ж онлайн-вечірку з крутими діджеями, яку організовують ​​DJBuro та Радіо Аристократи. 

2020-03-20 18.29.05

Коронавірус_інфо

Ну й куди ж без єдиного Telegram-каналу про коронавірус в Україні, верифікованого Міністерством охорони здоров’я України?! Жарти жартами, а слідкувати за оперативною інформацією про ситуацію в країні й порадами, як вберегти себе та близьких, все ж потрібно. 

2020-03-20 18.38.12

Читайте також Українські подкасти: що слухати під час карантину.

А ще Карантин в Україні: відповіді на найпоширеніші питання.

Facebook Comments