Знімок екрана 2020-01-21 о 15.38.10

Найкращі фільми, які варто подивитися ще раз

Текст: Світлана Моренець

Якщо ви проводите свій вечір у пошуках хорошого нового фільму, але так нічого і не знайшли ми зібрали шедеври кінематографу, які варті того, щоб їх передивлятися. Цей список міг би бути дуже довгим, тому ми обрали кілька найкращих, на наш смак, фільмів, які варто побачити хоча б два рази в житті. 

“Хмарний атлас”

Шість оповідань, шість часових та просторових локацій, шість історій, пов’язаних між собою реінкарнацією однієї душі. 500 років, які охоплюють розповіді, тягнуться від 19 століття до апокаліптичного майбутнього. Тут є любов, дружба, свобода, смерть, заплутаний сюжет і непередбачувані повороти історій. “Хмарний атлас” варто передивитися кілька разів хоча б для того, щоб до кінця розгледіти та зрозуміти всі деталі сюжету. Фільм вийшов у 2013 році, режисери Том Тиквер і сестри Вачовські. 

“Загадкова історія Бенджаміна Баттона”

Фільм про чоловіка, який народився старим дідусем, а з роками почав молодіти. Режисер Девід Фінчер, прем’єра відбулася в 2009 році. Події кінокартини розвиваються наприкінці Першої Світової війни. Бенджамін закохується в 10-річну дівчинку, от тільки він із часом молодшає, а вона старіє. Фільм триває три години, але ви з захопленням спостерігатимете за складними поворотами долі та життям одного незвичайного чоловіка. 

“Інтерстеллар”

Науково-фантастичний фільм талановитого режисера Крістофера Нолана. Прем’єра відбулася в 2014 році. Коли Земля знаходиться на межі апокаліпсису, головні герої вирушають у космос із надією знайти новий дім. Запасайтеся серветками випробування, через які проходять головні герої, точно змусять вас плакати. 

“Початок”

Ще один шедевр від Крістофера Нолана. Це науково-фантастичний трилер 2010 року з Леонардо Ді Капріо в головній ролі. Він та його товариші занурюються в сни людей за гроші, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видалити зайву. Згодом головний герой отримує небезпечне замовлення, від якого не може відмовитися. Фільм захоплює з перших секунд і не відпускає до самого кінця. 

“Стівен Хокінг. Теорія всього”

Британська драматична стрічка режисера Джеймса Марша, що вийшла 2014 року. У фільмі йдеться про життя фізика-теоретика Стівена Хокінга, його професійні досягнення, знайомство з майбутньою дружиною й боротьбу з невиліковною хворобою. Це не звичайний документальний фільм, а ціла історія про любов до життя й космосу. Стівен Хокінг помер у 2018 році, але його книги та відкриття залишаться з нами назавжди. 

Читайте також Крим. Підбірка фільмів про окупований півострів.

А ще Пізнавальні квести: підбірка культурних квестів Києва.

Facebook Comments