restaurant-690975

Спіддейтинг: як знайти своє кохання і не облажатись

Текст: Дарина Шевченко

Привіт, я Дарина, мені 26 і я вперше була на спіддейтинг-вечірці.

Концепт простий: я зареєструвалась на сайті, внесла депозит - 300 грн. За ці гроші ви отримуєте один безалкогольний напій під час спілкування і фуршет з канапе та шампанським опісля. (Забігаючи наперед, скажу - від шампанського не можна відмовлятись в жодному разі, воно може значно полегшити вашу участь).

giphy2
giphy.com
У зазначений час, ввечері вихідного дня, я прийшла на вечірку в кафе на Подолі. На спіддейтинг-вечірках зазвичай від десяти учасників кожної статі. У моєму випадку їх було по шістнадцять.

На кожного з шістнадцяти хлопців - сім хвилин для спілкування. На початку кожен отримав два листочки: один - для важливих заміток, а інший - зі списком імен учасників протилежної статі.

Наприкінці вечора цей останній аркуш із галочками навпроти імен людей, що їм сподобались, учасники віддають організаторам. Головне щоб той, кого обрали ви, обрав і вас - тоді наступного дня ви отримаєте листа або смс з його номером телефону.

Вам може здатися, що сім хвилин це так мало - але, повірте, більше не треба. Я навіть думаю використовувати принцип семи хвилин в роботі. Бо, як показала практика, сім хвилин - і все зрозуміло.

giphy4
giphy.com
Наприклад, візьміть Олега. Олег - дуже цілеспрямована людина. Сів, запитав, скільки мені років, і акуратно вивів на аркуші для нотаток: "№5. Дарина, 26 років”. Підняв на мене очі:

- Дітей хочеш?

- Не знаю, - здивувалась я.

“Не знає”, розчаровано дописав він.

Олегу 49 років, хоча віковий ценз вечірки - 25-35. Він прийшов сюди шукати дружину. Дружина має швидко народити йому дитину, "бо в дітях наше продовження". Два продовження у нього вже є: донька і син. Обоє дітей вже дорослі, з ними він не спілкується, але хоче ще. Одного або двох.

- А часто ви буваєте на таких заходах? - питаю я Олега так, ніби я ще не написала на своєму листочку для заміток лаконічний вердикт "Fuck no!"

- На таких не дуже. Але я ще на сайтах знайомств! І працюю зі свахою! - гордо повідомляє Олег.

- І все безуспішно? - сумно хитаю головою.

- Ну чому ж? Було вже п’ять зустрічей, працюємо!

Дзвенить заповітний дзвіночок і Олег пересідає далі. І скажіть, що сім хвилин - не достатньо?

Серед тих, хто старанно, по сім хвилин кожен, намагалися зруйнувати мою віру в людство загалом і у вічне кохання зокрема, були також:

Моряк. Працює на круїзному лайнері, прагне "влади заради служіння людям". Заснував організацію, яка прагне цього самого, і планує відправити масонів на заслужений відпочинок. Виглядає, як велетенський Гітлер в білих одежах. Бручки від лляного костюма ще й, до всього, заправлені в шкарпеточки.

giphy3
giphy.com
Кен. Це його псевдонім. Кен - азіат, років 40, приїхав в Україну шукати дружину. Щойно знайде - часу гаяти не збирається, поведе під вінець вже за тиждень після знайомства. До мене Кен мав два запитання: чи зустрічалась я з іноземцями та чи могла б, гіпотетично, вийти заміж за азіата. Як виявилось пізніше лукавий Кен підтримував розмову хіба задля ввічливості. Іншим дівчатам на вечірці він зізнався, що йому подобаються блондинки. (А що ви знаєте про розчарування?)

Кирило. І все б нічого: програміст, хоче викладати в школі математику й інформатику. Любить Загребельного. Вважає, що українська література аж занадто нежиттєстверджуюча (як тут не погодитись?) і акуратно нотує книжки, які я раджу. Одна проблема - мій новий друг зависає. Сів за столик і завис, хвилини на дві. З напів-відкритим ротом і потупленим поглядом. Я дивом не померла зі сміху. І таким самим дивом, певне, ми з Кирилом почали розмовляти. Далі справи у чоловіка пішли ще гірше - за столиком у моєї сусідки він просто просидів сім хвилин мовчки. Тобто - жодного слова. А пізніше, вже мабуть геть розчарований в жіноцтві, навіть за столики перестав сідати. Просто ходив по кімнаті і сумно дивився в стелю.

Був ще Поет. Його, боюсь, образила я. Сказала, що краще віршів не писати зовсім, ніж писати погані. В своє виправдання скажу, що сказала це ще до того, як він повідомив мені про свій талант. Віршів він мені так і не почитав. Іншим дівчатам читав, а мені - ні… Отак.

giphy6
giphy.com
Ще був низенький, повненький ейчар в червоному светрику. Він був такий веселий і життєрадісний, все усміхався і жартував, а сам тим часом малював жирного мінуса навпроти мого імені. Не знаю тепер, як мені жити з цією образою.

- А нормальні були? - запитаєте ви.

Ну звичайно, були! Ціла компанія 25-ти річних ІТ-шників, кілька цікавих і самодостатніх чоловіків років 35-40, один бармен, кілька банкірів, біолог, водій і ціла купа класних дівчат…

Але що про них говорити? Вони, як і всі нормальні люди, просто шукають своє кохання.

giphy5
giphy.com
Якщо ця історія вас надихнула:

http://speedating.kiev.ua

Сума депозиту - 300 грн (у вартість входить один безалкогольний напій під час спілкування, фуршет з шампанським та гра в Аліас або Мафію опісля).

Передоплата - 50% (150 грн).

Вечірки проходять щонеділі. Записуватись на вечірку потрібно за тиждень.

На сайті є фото вечірок різних вікових категорій (хоча учасники часто брешуть про свій вік) та календарний розклад найближчих вечірок.

http://speed-date.kiev.ua

Сума депозиту - 200 грн (у вартість входять лише безалкогольні напої під час спілкування).

На сайті можна замовити зворотній дзвінок та дізнатись всі деталі.

Щоправда організатори забороняють учасникам обговорювати теми політики, релігії, роботи та грошей. А про що ж говорити?

http://pervoesvidanie.com.ua

Сума депозиту - 550 грн (у вартість входить один напій на вибір та легкі закуски).

Вхід за спеціальними запрошеннями, які доставлять напередодні вечірки.

На сайті можна заповнити анкету, а за телефонами дізнатись про розклад та місце проведення вечірок.

http://tetatet.kiev.ua

Сума депозиту - 150 грн (напої у вартість, здається, не входять).

Передоплата - 50 грн на картку ПриватБанку.

На сайті можна заповнити анкету та подивитись фото і відео з вечірок.